Uczniowie z Gołębia rozpoczęli naukę w nowej części szkoły

Słoneczne, przestronne sale lekcyjne, ogromna hala widowiskowo sportowa, szatnie, toalety, korytarze – a wszystko nowoczesne, bezpieczne i pachnące nowością! Takie warunki do nauki, pracy i wszechstronnego rozwoju otrzymali uczniowie i nauczyciele szkoły podstawowej i gimnazjum w Gołębiu, dzięki rozbudowie budynku szkolnego, zrealizowanej przez Gminę Puławy.

610 dni – dokładnie tyle upłynęło od uroczystego podpisania przez Wójta Krzysztofa Brzezińskiego umowy na rozbudowę budynku szkolnego w Gołębiu a wydania decyzji o pozwoleniu na jego użytkowanie. W nowo wybudowanej części budynku szkolnego rozpoczęły się już pierwsze zajęcia dydaktyczne a na hali lekcje w-f.

Rozbudowa szkoły w Gołębiu kosztowała Gminę ponad 6,2 mln zł. To było wielkie wyzwanie, lecz dziś kiedy oglądam efekty naszej pracy wiem, że było warto – mówi Wójt Brzeziński. Nasze dzieci zyskały zupełnie nowe perspektywy edukacyjne i rozwojowe, a to najlepsza z możliwych inwestycji, która w przyszłości zaprocentuje – dodaje Wójt.