Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Inwestor na Medal

Inwestor na Medal

Wyróżnienie "Inwestor na Medal" przyznane Gminie Puławy i Wójtowi Krzysztofowi Brzezińskiemu w 18. edycji ogólnopolskiego konkursu Budowniczy Polskiego Sportu, za dotychczasowe zaangażowanie w rozwój nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej na terenie gminy, ze szczególnym uwzględnieniem budowy hali widowiskowo-sportowej w Górze Puławskiej. Nagroda została wręczona podczas uroczystej Gali Sportowa Polska, która odbyła się 25 października 2017 r. w Warszawie.

Czytany 2313 razy