Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Tytuł "Euro-Gmina"

Tytuł "Euro-Gmina"

4 lipca 2014 roku w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie odbyła się uroczysta gala II Ogólnopolskiego Plebiscytu Gospodarczego, podczas której Gminie Puławy przyznano certyfikat potwierdzający, że spełnia wymagania najlepszych gmin Unii Europejskiej. Certyfikat przyznano na podstawie oceny Kapituły Plebiscytu EURO-GMINA w oparciu o dotychczasowe działania samorządu. Organizatorem plebiscytu była Fundacja Gospodarcza EURO-PARTNER a Patronat Honorowy nad przedsięwzięciem sprawowało Ministerstwo Gospodarki. Pan Krzysztof Brzeziński Wójt Gminy Puławy certyfikat wraz ze statuetką przyjął od Pana Jerzego Witolda Pietrewicza Wiceministra Gospodarki oraz Pana Pawła Przybysławskiego Prezesa Fundacji Gospodarczej EURO-PARTNER. Gmina Puławy jako jedyna reprezentowała Województwo Lubelskie. W kategorii EURO-GMINA nagrodzonych zostało 6 gmin wiejskich z całej Polski.

Czytany 9548 razy