Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Samorządowy Informator SMS

Samorządowy Informator SMS

Zapraszamy do skorzystania z Samorządowego Informatora SMS Gminy Puławy.


Jest to system mający na celu zapewnienie skutecznej komunikacji Urzędu z mieszkańcami, który pozwala m.in. na wczesne ostrzeganie na wypadek wystąpienia nagłych zagrożeń np. powódź oraz informowaniu mieszkańców o wydarzeniach organizowanych przez Gminę Puławy.

Podstawą funkcjonowania systemu jest zarejestrowanie się w nim jak największej liczby mieszkańców naszej Gminy, aby otrzymywać informacje z Urzędu. Rejestracja jest bardzo prosta i sprowadza się do wysłania jednego SMS-a o odpowiedniej treści, którego koszt jest zgodny z ceną zwykłego SMS-a w Państwa planie taryfowym. Po jego wysłaniu otrzymają Państwo automatycznie wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. Od tej pory będą Państwo bezpłatnie otrzymywać najważniejsze informacje z Urzędu.

Państwa pomoc jest niezwykle istotna, aby System prawidłowo zadziałał w Naszej Gminie, dlatego bardzo prosimy o zarejestrowanie się w systemie, a także o przekazanie informacji o Samorządowym Informatorze SMS Gminy Puławy swojej Rodzinie i Znajomym oraz wszystkim zainteresowanym Mieszkańcom.


Szczegóły dotyczące rejestracji w Systemie przedstawione są w regulaminie usługi, który dostępny jest poniżej.

Czytany 14341 razy
Więcej w tej kategorii: « Konta bankowe