Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Rusza plebiscyt "Plantator Roku Gminy Puławy"!

Rusza plebiscyt "Plantator Roku Gminy Puławy"!

Rozpoczynamy pierwszą edycję plebiscytu „Plantator Roku Gminy Puławy”, którego celem jest wyróżnienie producentów rolnych, którzy dzięki pomysłowości, inicjatywie modernizują i rozwijają swoje gospodarstwa, podnosząc ich produktywność i opłacalność, kultywując jednocześnie tradycje związane z uprawą truskawki.

Kto może uczestniczyć w plebiscycie i kandydować do tytułu?

- pełnoletni mieszkańcy Gminy Puławy, prowadzący na jej terenie uprawę truskawek.

Kto może zgłosić kandydata do tytułu?

- grupa co najmniej 8 pełnoletnich mieszkańców Gminy Puławy, organizacje pozarządowe, mające siedzibę na terenie Gminy Puławy, Sołtysi, Radni Gminy Puławy w grupie co najmniej 3 oraz Wójt Gminy Puławy.

Kiedy upływa termin zgłoszeń?

- 10 czerwca 2016 r.

Jak można dokonać zgłoszenia?

- we wskazanym wyżej terminie należy dostarczyć do Urzędu Gminy Puławy wypełnioną kartę zgłoszeniową, którą można pobrać poniżej.

Co będzie oceniane podczas konkursu?

- m.in. powierzchnia gospodarstwa przeznaczona pod uprawę truskawek, nowoczesny charakter gospodarstwa, w tym dążenie do zwiększenia poziomu mechanizacji produkcji, dbałość o estetykę zagrody, ekologiczny sposób prowadzenia gospodarstwa, zaangażowanie w działalność organizacji społecznych i samorządu terytorialnego oraz oddziaływanie na społeczność lokalną poprzez dawanie przykładu dobrego zarządzania gospodarstwem.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie, który dostępny jest do pobrania poniżej.

Czytany 926 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start