Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Małe, smakowite, inspirujące... Zapraszamy do konkursu artystycznego "Truskawkowe Inspiracje 2016"

Małe, smakowite, inspirujące... Zapraszamy do konkursu artystycznego "Truskawkowe Inspiracje 2016"

Zapraszamy do udziału w konkursie artystycznym "Truskawkowe Inspiracje 2016" organizowanym przez Urząd Gminy Puławy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć mieszkańcy całego Powiatu Puławskiego. Aby wziąć udział w konkursie, należy do 17 czerwca br. dostarczyć nam dzieło artystyczne, związane tematycznie z owocem truskawki, wykonane dowolną techniką: szydełkowanie, haft, tkactwo, rzeźba, malarstwo, wiklina, kowalstwo artystyczne i inne. Wraz z pracą należy złożyć wypełnioną kartę zgłoszeniową.

Konkurs zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych - dzieci i młodzież do lat 15 oraz "open". Szczególnie do udziału zachęcamy artystów wszystkich środowisk twórczych, uczniów i studentów szkół artystycznych, projektantów i twórców niezależnych.

Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można pobrać poniżej.

Czytany 885 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start