Konkurs na najpiękniejsze truskawkowe stoisko 2016 już otwarty!

Zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji Konkursu na najpiękniejsze truskawkowe stoisko. Swój udział mogą zgłosić mieszkańcy Gminy Puławy reprezentujący poszczególne sołectwa, gminne placówki oświatowe, gminne jednostki OSP, grupy nieformalne oraz stowarzyszenia mieszkańców – indywidualnie lub wspólnie.

Konkurs zostanie rozegrany tradycyjnie podczas festynu 6. Święto Truskawki, który w tym roku odbędzie się 3 lipca, niezmiennie na stadionie sportowym w Górze Puławskiej.

Poniżej można pobrać regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową.