Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Auta z duszą... - Mirosław Piskorek

Auta z duszą... - Mirosław Piskorek

Czy w popularnym sloganie „Stare auta mają duszę” rzeczywiście tkwi ziarno prawdy? Odpowiedź na to pytanie zna z pewnością Pan Mirosław Piskorek – mieszkaniec Góry Puławskiej, który od wielu lat dzieli pasję do klasycznej motoryzacji.

Zmiłowanie Pana Mirosława do wiekowych pojazdów stało się inspiracją do organizowania Puławskich Zlotów Pojazdów Zabytkowych. Impreza ta na trwale zagościła w kalendarzu wydarzeń kulturalnych i sportowych naszego regionu i stale rozwija się, gromadząc rokrocznie coraz większą rzeszę entuzjastów i miłośników zabytkowych aut.

Czytany 1149 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start