Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Biegi górskie - Danuta Woszczek

Biegi górskie - Danuta Woszczek

Pani Danuta Woszczek jest mieszkanką Gołębia w gm. Puławy. Od wielu lat uprawia bieganie i odnosi w tej dziedzinie znaczące sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Szczególnym upodobaniem darzy biegi górskie i przełajowe.

W swoim dorobku posiada wiele złotych, srebrnych i brązowych medali Mistrzostw Polski. Była reprezentantką Polski podczas zawodów w Japonii, gdzie drużynowo zajęła V miejsce w sztafecie maratońskiej na 10 km a także III miejsce drużynowo w biegu na 3 km z przeszkodami. Przed pięcioma laty brała udział w Pucharze Świata w biegu górskim na dystansie 5 km, rozgrywanym we Włoszech, gdzie zajęła wysokie V miejsce. Od kilku lat zwycięża w Biegu Pierwiosnka w Leszkowicach, zaliczanym do Grand Prix Polski Południowo-Wschodniej a także w Biegach Przełajowych o GRAND PRIX Polski Środkowo Wschodniej w Chodlu.

Pani Danuta Woszczek została doceniona podczas obchodów Święta Policji w Puławach, które odbyło się 15 lipca 2015 r. Za swoje osiągnięcia sportowe otrzymała nagrodę indywidualną Wojewódzkiego Komendanta Policji, Komendanta Głównego Policji oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W kwietniu 2016 r. otrzymała nagrodę Starosty Puławskiego w dziedzinie sportu.

Czytany 1037 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start