Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Kolekcja modeli wozów strażackich - Mariusz Jastrzębski i Piotr Piechowiak

Kolekcja modeli wozów strażackich - Mariusz Jastrzębski i Piotr Piechowiak

Jak rodzą się wielkie pasje, które towarzyszą nam przez lata, a nierzadko i przez całe życie? Często w sposób prozaiczny i nieoczekiwany, tak jak w przypadku Panów Mariusza Jastrzębskiego i Piotra Piechowiaka – mieszkańców Gołębia, którzy są kolekcjonerami modeli samochodów pożarniczych.

Pierwszy model wozu strażackiego dostałem w nagrodę, za poddanie się szczepieniu – wspomina Pan Mariusz. Tak właśnie się zaczęła się jego przygoda z kolekcjonowaniem modeli, która trwa nieprzerwanie od 13 lat. Obecnie w zbiorze znajduje się ponad 500 pojazdów, które można było podziwiać m.in. podczas gminnych zawodów sportowo-pożarniczych, 3 Święta Truskawki a także w POK „Dom Chemika”, gdzie 27 marca 2014 r. odbyła się wystawa modeli.

Czytany 1090 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start