Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

„Najpiękniejszy Ogród w Gminie Puławy” wybrany

„Najpiękniejszy Ogród w Gminie Puławy” wybrany

Ogród Pani Doroty Kowalczuk z Góry zwyciężył w Konkursie Fotograficznym "Najpiękniejszy Ogród w Gminie Puławy". II miejsce zajął Pan Wojciech Osiak z Borowej. Na trzecim miejscu podium znalazła się Pani Grażyna Chodoła z Łęki.

Konkurs został przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym uczestnicy musieli przesłać po  jednej fotografii prezentującej ogród. Na fotografii mogła być przedstawiona roślinność, architektura, zwierzęta czy ludzie. Ważne, aby wszystko działo się w ogrodzie, który znajduje się na obszarze Gminy Puławy. W drugim etapie Konkursu, internauci głosowali na ogrody na oficjalnym profilu Gminy Puławy na Facebooku. Najpiękniejszym ogrodem został ten, który zdobył najwięcej „polubień” (np. „Lubię To” i „serduszko”). W chwili zamknięcia głosowania na ogród Pani Doroty Kowalczuk zagłosowało 769 osób. Na ogród Pana Wojciecha Osiaka 718 osób, a na ogród Pani Grażyny Chodoły 371 osób.

Nagrodą główną w konkursie był zestaw narzędzi ogrodowych renomowanej marki Fiskars o wartości ponad 500 zł! Za zajęcie II i III miejsca zostały ufundowane opryskiwacze ogrodowe o wartości około 300 i 200 złotych. Wszystkie osoby biorące udział w Konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz gadżety z Gminy Puławy. Partnerem Konkursu Fotograficznego "Najpiękniejszy Ogród w Gminie Puławy" było Centrum Ogrodnicze Green Team z Góry Puławskiej.

Czytany 827 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start