Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Konkurs na Najdorodniejszą truskawkę Sezonu Truskawkowego 2020 rozstrzygnięty!

Konkurs na Najdorodniejszą truskawkę Sezonu Truskawkowego 2020 rozstrzygnięty!

Pani Małgorzata Sulima z Kajetanowa wygrała „Konkurs na najdorodniejszą truskawkę Sezonu Truskawkowego 2020”. Owoc wyhodowany przez Panią Małgorzatę ważył 183 gramy! Truskawka była odmiany Roxana. Główną nagroda w konkursie był tablet o wartości 500 zł. Zwyciężczyni bardzo serdecznie gratulujemy!

W tym kolejnym, trudnym roku dla plantatorów truskawek do Konkursu wpłynęło 7 zgłoszeń od 5 osób, w tym z Gminy Janowiec i Końskowola. Najdorodniejsza truskawka została przyniesiona do Urzędu Gminy Puławy 17 czerwca 2020 r. Wszystkie osoby biorące udział w Konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz gadżety z Gminy Puławy.

Czytany 447 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start