Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Konsultacje Społeczne STRATEGII ROZWOJU ELEKTROMOBILNOŚCI DLA GMINY PUŁAWY

Konsultacje Społeczne  STRATEGII ROZWOJU ELEKTROMOBILNOŚCI  DLA GMINY PUŁAWY
www.pixabay.com

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach konsultacyjnych związanych z opracowaniem „Strategii Rozwoju Elektromobilności* w Gminie Puławy” finansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego GEPARD II – transport niskoemisyjny Część 2 Strategia rozwoju elektromobilności.

Cel opracowania strategii:

Strategia Rozwoju Elektromobilności dla Gminy Puławy ma na celu nakreślenie oraz skonkretyzowanie dotychczasowych wstępnych koncepcji, związanych z szeroko pojętym ograniczeniem niskiej emisji komunikacyjnej, przede wszystkim w kontekście elektromobilności. Głównym zadaniem Strategii będzie wskazanie aktualnych niedostatków i wymiernych potrzeb Mieszkańców oraz określenie kierunków rozwoju gminy w obszarze nowoczesnego transportu i komunikacji. Opracowanie dokumentu umożliwi efektywne pozyskiwanie dofinansowania projektów ze środków krajowych oraz środków Unii Europejskiej.

Czas i miejsce spotkania:

  • 14.07.2020 (wtorek) o godz. 16.00 w siedzibie Urzędu Gminy Puławy.

Charakter spotkań:

  • Spotkania publiczne w formie warsztatów, szkoleń, konsultacji na których zaprezentowane zostaną zagadnienia związane z elektromobilnością, zasygnalizowane zostaną lokalne potrzeby oraz zebrane zostaną uwagi i wnioski uczestników.
  • Spotkania skierowane są do mieszkańców Gminy Puławy, przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji publicznych.

*Elektromobilność- całokształt zagadnień związanych ze stosowaniem pojazdów z napędem elektrycznym. Pojęcie „elektromobilność” odnosi się zarówno do technicznych i eksploatacyjnych aspektów dotyczących pojazdów elektrycznych, technologii oraz infrastruktury ładowania, jak również kwestii społeczno-gospodarczo-prawnych związanych z projektowaniem, produkcją, nabywaniem i używaniem pojazdów elektrycznych

Czytany 448 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start