Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Gmina Puławy w Lato z TVP3 Lublin

Gmina Puławy w Lato z TVP3 Lublin

W najbliższą sobotę 4 lipca zapraszamy Państwa do parku przy Szkole Podstawowej w Górze Puławskiej. Będzie stąd nadawany "na żywo" wakacyjny program Lato z TVP3 Lublin. Do udziału w programie zaprosiliśmy mnóstwo ciekawych gości: Tomasza Mizaka z Towarzystwa Przyjaciół Góry Puławskiej, Halinę Osiak i Tomasza Kozaka z Towarzystwa Przyjaciół Gołębia, Bartek Lipski, Natalię Kosmowską, Małgorzata Piwowarek z Sołectwo Bronowice, Józefa Konstantego Majewskiego z Muzeum Nietypowych Rowerów, Ewę i Gerharda Fritsch oraz Joannę Kapustkę z Alpaka Ranczo AFF, Koło Gospodyń Wiejskich ze Skoków i @Sławomir Juraszewski z Manufaktura Turystyki. Dla dzieci atrakcje (Bumper Ball i Foot Dart) przygotował Michał Bényey z Beczka Frajdy. Będziecie mogli również zobaczyć przesympatyczne alpaki. Zapraszamy Was od godz. 11.00 do godz. 13.00.

 

Godziny emisji programu w TVP3 Lublin:

11:00-11:15

11:45-12:00

12:50-13:00

13:00-13:10

16:30-16:40

17:15-17:27

 

Czytany 509 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start