Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Prognoza poziomu wody w Wiśle

Prognoza poziomu wody w Wiśle

Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Krakowie wydało prognozę stanów wody dla zlewni Wisły środkowej. Dziś poziom wody na Wiśle na wodowskazie w Puławach-Azoty o godz. 6.00 wynosił 468 cm i o 18 cm przekraczał stan ostrzegawczy. Według prognoz stan alarmowy, który wynosi 550 cm, Wisła osiągnie w sobotę 27 czerwca 2020 r. Potem poziom wody powinien zacząć opadać. W niedzielę 28 czerwca prognozowany jest już stan 490 cm. Pełna treść komunikatu dostępna jest w poniższym załączniku.

Czytany 192 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start