Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Ostrzeżenie przed burzami z gradem!

Ostrzeżenie przed burzami z gradem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie wydał ostrzeżenie drugiego stopnia przed burzami z gradem dla województwa lubelskiego.

Ostrzeżeniie obowiązuje od poniedziałku 22 czerwca 2020 r. od godz. 9.00 do wtorku 23 czerwca do godz. 3.00. W tym czasie prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 30 mm do 50 mm, lokalnie w przypadku kumulacji opadów do 60 mm. W czasie burz mogą zdarzać się porywy wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwy jest także grad.

Czytany 466 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start