Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Zmarł Pan Bogdan Gowin

Zmarł Pan Bogdan Gowin

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 17 czerwca 2020 r. zmarł Pan Bogdan Gowin – były Sołtys Gołębia, członek Towarzystwa Przyjaciół Gołębia, społecznik. W 2020 r. otrzymał tytuł „Zasłużony dla Gminy Puławy”, które zostało przyznane za szczególne osiągnięcia na rzecz Gminy Puławy w zakresie promocji. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 20 czerwca 2020 r. o godz. 14.00 w Kościele pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu.

Bogdan Gowin jako mieszkaniec Gołębia i były sołtys, od wielu lat aktywnie działał na rzecz lokalnej społeczności. Przez dwie kadencje był gospodarzem Sołectwa. Zawsze bardzo mocno angażował się w życie wsi. Włączał się w wiele inicjatyw społeczno-kulturalnych organizowanych na terenie całej Gminy Puławy. Był inicjatorem działań związanych z ekologią i dbaniem o czystość otoczenia. Razem z innymi członkami Towarzystwa Przyjaciół Gołębia, podjął się renowacji przydrożnych kapliczek. Ceniąc pamięć poległych i zasłużonych dla Ojczyzny, brał również udział w odnawianiu zabytkowych pomników na cmentarzu, na dworcu kolejowym i w centrum Gołębia. Od 2012 r. Bogdan Gowin był członkiem Towarzystwa Przyjaciół Gołębia. Uczestniczył we wszystkich jego działaniach: m.in. przy porządkowaniu terenów leśnych czy okolic rzeki Wisły. Brał aktywny udział w wernisażach, wystawach czy innych uroczystościach. W naszej pamięci na zawsze pozostanie jego uśmiech i pogoda ducha. Dziękujemy Ci za to, że byłeś z nami i dla nas. Spoczywaj w pokoju wiecznym.

Czytany 500 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start