"Dni Pola" w Lubelskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Końskowoli

Wszystkich rolników zapraszamy do zwiedzania pola doświadczalno-wdrożeniowego Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli. W dniach od 15 czerwca do 30 czerwca (włącznie z weekendami) będzie można indywidualnie oglądać doświadczenia i kolekcje odmian, które są realizowane w sezonie 2019/2020. Pole znajduje się w Pozogu II. Akcja odbywa się w ramach wydarzenia "Dni Pola".

Szczegółowe informacje na temat "Dni Pola" dostępne są na stronie internetowej Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.