Konkurs na najdorodniejszą truskawkę Sezonu Truskawkowego 2020

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Puławy prowadzących uprawę truskawek, do udziału w Konkursie na Najdorodniejszą Truskawkę Sezonu Truskawkowego 2020. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która do 30 czerwca dostarczy do Urzędu Gminy Puławy najdorodniejszą, dojrzałą truskawkę. Owoce będą oceniane pod względem wagi. Nagrodą w konkursie jest tablet.

Szczegóły dotyczące Konkursu dostępne są w zamieszczonym poniżej Regulaminie. Zamieszczona jest tam także Karta zgłoszenia oraz Klauzula informacyjna RODO.