5. edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego "Mistrz Ortografii" szkół podstawowych

Fot. Grzegorz Kamela

W piątek, 21 kwietnia 2017 r. odbyła się 5. edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii” dla uczniów szkół podstawowych. Uczestnicy sprawdzili swoją znajomość zasad ortografii naszego ojczystego języka, który powszechnie uchodzi za jeden z najtrudniejszych języków świata.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Górze Puławskiej, a patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński, który jest także inicjatorem i pomysłodawcą konkursu.