Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych

Po przeprowadzonej analizie wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 30.04.2020 r. i 04.05.2020 r. odnośnie wymagań jakie placówki i samorządy muszą spełniać, aby zapewnić bezpieczny powrót dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych, informujemy, że zajęcia w/w placówkach oświatowych zostają zawieszone w okresie od 06.05.2020 r. – 15.05.2020 r. Termin zawieszenia zajęć może ulec wydłużeniu, o czym Państwa poinformujemy.