Informacja Wojewody Lubelskiego o rozporządzeniu Rady Ministrów z 19.04.2020 r.

Przedstawiamy Państwu Informację Wojewody Lubelskiego – Lecha Sprawki z dnia 20 kwietnia 2020 r., dotyczącą ograniczeń, obowiązków i nakazów wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 697). Ograniczenia określonego sposobu przemieszczania się oraz obowiązek poddania się kwarantannie. Treść informacji dostępna jest w załączniku poniżej.