Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej w miejscowości Nieciecz

inwestycje-gminne-baner

WYKONANIE NAWIERZCHNI ASFALTOWEJ NA DRODZE GMINNEJ NR 107478L W MIEJSCOWOŚCI NIECIECZ

Podstawowe parametry techniczne drogi gminnej:
Długość odcinka drogi: 295,0 m
Szerokość nawierzchni asfaltowej: 4,5 m

ZAKRES WYKONANYCH ROBÓT

1. oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowej
  2. skropienie istniejącej nawierzchni asfaltowej emulsją asfaltową
  3. nawierzchnie z mieszanek mineralno-asfaltowych o gr. 5cm (warstwa ścieralna)

Termin realizacji: październik 2012 r.
Wartość wykonanych robót budowlanych: 49 997,11 zł
Wykonawca: Zakład Budowy Dróg i Mostów, Bartłomiej Zadura, Góry 85A, 24 - 173 Markuszów