Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Vivat Academia, Vivant professores - Wydział Zamiejscowy UMCS w Puławach zainaugurował nowy rok akademicki

Vivat Academia, Vivant professores - Wydział Zamiejscowy UMCS w Puławach zainaugurował nowy rok akademicki

Społeczność uczelniana Wydziału Zamiejscowego UMCS w Puławach zainaugurowała nowy rok akademicki 2017/2018. Uroczysta Immatrykulacja odbyła się we wtorek, 4 października 2017 r.

Tradycje akademickie w Puławach sięgają roku 1997, kiedy utworzona została Puławska Szkoła Wyższa. Po siedemnastu latach działalności, w 2013 r. jej miejsce zajął Wydział Zamiejscowy UMCS, którym kieruje dr hab. prof. Grzegorz Smyk. Obecnie wydział kształci studentów na kierunkach: administracja, fizjoterapia, chemia techniczna oraz PR i doradztwo medialne. Oferuje studia stacjonarne i zaoczne a także studia podyplomowe na kierunku administracja.

W Uroczystej Immatrykulacji wzięli udział m.in. przedstawiciele władz samorządowych, a wśród nich Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński. U progu nowego roku akademickiego pragnę wyrazić swoją przyjaźń i sympatię dla Wydziału Zamiejscowego UMCS w Puławach, życzyć Panu Dziekanowi i całej Społeczności Akademickiej wielu dokonań naukowych, dydaktycznych i wychowawczych, a także pomyślności w życiu osobistym. Szczególnie serdeczne słowa kieruję do immatrykulowanych w dniu dzisiejszym studentów, życząc im najlepszych wyników w nauce oraz satysfakcji i zadowolenia z wybranego kierunku studiów – mówił Wójt Krzysztof Brzeziński w swoim przemówieniu.

Siedziba wydziału mieści się w budynku Collegium Novum przy ul. 4-go Pułku Piechoty WP 18 w Puławach. Informacje o bieżącej działalności Wydziału oraz możliwościach kształcenia są dostępne na stronie internetowej: http://www.umcs.pl/pl/wz-pulawy.htm

Czytany 869 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start