Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Charytatywne śpiewanie w Gminie Puławy - dla Arturka i Kubusia

Charytatywne śpiewanie w Gminie Puławy - dla Arturka i Kubusia

Serdecznie zapraszamy na Koncerty Charytatywne w wykonaniu Chóru „Gloria” z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Brześciu na Białorusi. Chórzyści wystąpią w niedzielę, 14 maja 2017 r. w kościołach parafialnych w Górze Puławskiej i w Gołębiu.

Godz. 12:30 – Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej – środki zebrane podczas koncertu zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację 7-letniego Arturka z Góry Puławskiej, który cierpi na encefalopatię z mimowolnymi ruchami o typie pozapiramidowym.

Godz. 16:00 – Kościół parafialny pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu – środki zebrane w trakcie koncertu zostaną przekazane na leczenie 4-letniego Kubusia ze Skoków, który choruje na ostrą białaczkę limfo-blastyczną i przebywa pod opieką oddziału hematologii w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie.

Chór „Gloria” istnieje od 1977 r., obecnie występuje pod dyrekcją Pani Olesii Zvorykiny.

Czytany 867 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start