Wielopokoleniowy Piknik Rodzinny „Od Juniora do Seniora”

Wielopokoleniowy Piknik Rodzinny  „Od Juniora do Seniora”

Zapraszamy na Wielopokoleniowy Piknik Rodzinny, który odbędzie się 25 września br. na placu przy stadionie w Górze Puławskiej o godz. 14:00. Zachęcamy do przyjścia wszystkich bez względu na wiek.

Zaplanowaliśmy m.in. malowanie twarzy, warsztaty z siana, atrakcje i konkurencje sportowe dla całych rodzin, kącik dla dzieci, grill, pokazy oraz nauka tańca. Organizujemy także konkurs kulinarny, na który będzie można przynieść własne popisowe danie wraz z przepisem.

Jesteśmy młodzieżą w wieku 13-16 lat. Uczestniczymy w programie Równać Szanse i pracujemy nad projektem Chochla Szczęścia, współpracując z Fundacją BezMiar.
Więcej o nas: https://www.facebook.com/chochlaszczescia/