Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

200 lat Pani Heleno!

Pani Helena Furtak z Sadłowic obchodząca 100. rocznicę urodzin.
Pani Helena Furtak z Sadłowic obchodząca 100. rocznicę urodzin.
Fot. Kamil Lewandowski

W piątek, 19 sierpnia br. mieszkanka Sadłowic w Gminie Puławy, Pani Helena Furtak świętowała 100. rocznicę urodzin. W tych wyjątkowych chwilach, dostojnej jubilatce towarzyszyła licznie zgromadzona rodzina. Oficjalną wizytę złożyli także przedstawiciele samorządu gminnego.

Pani Helena zamieszkuje w Sadłowicach od urodzenia. Wychowała troje dzieci, które dały jej 8 wnucząt, a te 12 prawnucząt. Jubilatka doczekała się także jednej praprawnuczki – Amelki. Dwoje spośród dzieci Pani Heleny – syn Edward i wnuczka Anna – pełniło przed laty funkcję Sołtysów. Pan Edward był również Radnym Gminy Puławy IV kadencji.

Uroczyste gratulacje i życzenia na ręce Pani Heleny złożyła delegacja samorządu gminnego – Pani Krystyna Jędrych – Skarbnik i Pan Paweł Kamola – Sekretarz. Jubilatka otrzymała także list gratulacyjny nadesłany przez Prezesa Rady Ministrów Pani Beaty Szydło.

Czytany 1138 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start