Danuta Woszczek z nagrodą Starosty Puławskiego

W sobotę 23 kwietnia 2016 r. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyła się uroczystość wręczenia nagród Starosty Puławskiego dla zawodników, trenerów i innych osób osiągających najwyższe wyniki sportowe w 2015 r. Zostały także uhonorowane najlepsze szkoły w ramach współzawodnictwa sportowego szkół w kategorii igrzysk, gimnazjady i licealiady.

Z naszej Gminy Puławy ta szczególna nagroda została przyznana Pani Danucie Woszczek. Od wielu lat Pani Danuta uprawia bieganie i odnosi w tej dziedzinie znaczące sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Szczególnym upodobaniem darzy biegi górskie i przełajowe.

W imieniu Pani Danuty pamiątkowy dyplom oraz nagrodę odebrał jej mąż Jakub Woszczek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!