Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Danuta Woszczek z nagrodą Starosty Puławskiego

Danuta Woszczek z nagrodą Starosty Puławskiego

W sobotę 23 kwietnia 2016 r. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyła się uroczystość wręczenia nagród Starosty Puławskiego dla zawodników, trenerów i innych osób osiągających najwyższe wyniki sportowe w 2015 r. Zostały także uhonorowane najlepsze szkoły w ramach współzawodnictwa sportowego szkół w kategorii igrzysk, gimnazjady i licealiady.

Z naszej Gminy Puławy ta szczególna nagroda została przyznana Pani Danucie Woszczek. Od wielu lat Pani Danuta uprawia bieganie i odnosi w tej dziedzinie znaczące sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Szczególnym upodobaniem darzy biegi górskie i przełajowe.

W imieniu Pani Danuty pamiątkowy dyplom oraz nagrodę odebrał jej mąż Jakub Woszczek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytany 1726 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start