LGD "Zielony Pierścień" zaprasza na Wakacyjny Piknik na przystani kajakowej w Kośminie

8 sierpnia (sobota) – Wakacyjny Piknik na przystani kajakowej w Kośminie

Impreza rozpocznie się od godz. 14.00. W programie m.in.: inscenizacja historyczna obozu Powstańców z 1863 r. w 152 rocznicę bitwy pod Żyrzynem w wykonaniu Grupy Edukacji Patriotycznej "Ćwieki" im. gen. Karola Ziemskiego z Nasutowa, występy zespołów lokalnych, urodzinowy tort w 126 rocznicę urodzin pisarki Zofii Kossak (w Kośminie :-)). Na piknik wstęp wolny.

Tego dnia od rana będą odbywać się spływy kajakowe na rzece Wieprz z Baranowa do Kośmina na dystansie około 20 km. Spływ trwa ok. 4 godz. i 30 minut. Trzeba wcześniej zarezerwować kajak, najpóźniej do 1 sierpnia. Cena bardzo promocyjna, 25 zł od uczestnika (w tym kompleksowa organizacja spływu, ratownicy i transport uczestników z Kośmina do Baranowa na start). Rezerwacja na telefon: 503914958 lub 796933996 lub 516157116. Spieszcie się, liczba miejsc ograniczona!!! ZAPRASZAMY!

Organizatorem pikniku jest Lokalna Grupa Działania "Zielony Pierścień". Impreza jest współfinansowana przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Informacja opublikowana na prośbę LGD "Zielony Pierścień"