Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Przed nami Powiatowe Święto Plonów

Przed nami Powiatowe Święto Plonów

W dniach 29-30 sierpnia w Wąwolnicy odbędą się Dożynki Powiatowe. Na te dni, Starosta Puławski wspólnie z Wójtem Wąwolnicy, zaplanowali wiele interesujących wydarzeń – m.in. zawody sportowo-pożarnicze OSP, tradycyjną mszę dożynkową, dzielenie się chlebem, konkursy, występy artystyczne, prezentacje stoisk regionalnych i organizacji społecznych - szczegółowy program tegorocznego święta plonów, znajduje się na załączonym wyżej plakacie

Nie zabraknie również tradycyjnych dożynkowych konkursów, w tym na wieniec dożynkowy, najpiękniejsze stoisko czy potrawy regionalne. Sołtysi zmierzą się w konkurencjach sprawnościowych, a dla najmłodszych przygotowano konkurs plastyczny. Po szczegółowe informacje oraz regulaminy konkursów odsyłamy na stronę internetową Starostwa Powiatowego w Puławach: http://www.pulawy.powiat.pl/strona/index.php/kultura/1836-doynki-powiatowe-2015

Czytany 2039 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start